Artykuły

 • Siatka
 • Zauroczeni Prowansją

  Styl 20 stycznia 2015

  Dzięki pomysłowym aranżacjom wnętrz możemy zamieniać własne cztery kąty w niezwykłe enklawy, przenoszące nas swoim klimatem do wymarzonych miejsc. Anna Poprawska, dekoratorka wnętrz z portalu Homebook.pl podpowiada, jak do domowych przestrzeni wprowadzić wyjątkową atmosferę słonecznej Prowansji. 

 • Kuchnia w domku za miastem

  Dom 18 lipca 2013

  Gdy za oknem grzeje słońce, czujemy potrzebę odpoczynku na łonie natury. Najlepiej, gdy jesteśmy posiadaczami domku w otoczeniu lasów, nad rzeką lub jeziorem. Jak urządzić kuchnię w drugim, wiejskim domu? Zobaczmy.

 • Dla przedszkolaka i dla ucznia

  Pokój dziecięcy 05 czerwca 2013

  Otoczenie, w którym się budzimy i zasypiamy, ma istotny wpływ na samopoczucie, ale też na kształtowanie estetycznej wrażliwości już od najmłodszych lat. Stąd tak ważna jest odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego. W takiej roli dobrze sprawdzą się propozycje marki Bydgoskie Meble.

 • Stylowo od sufitu po podłogę

  Styl 03 kwietnia 2013

  Obecnie bardzo modne są nowoczesne kuchnie w zimnych tonacjach. Ale nie brakuje przeciwników tego trendu, którzy preferują pomieszczenia ciepłe i przytulne, będące dla nich źródłem kulinarnych inspiracji. Co zrobić, aby taki właśnie klimat uzyskać w kuchni?

 • Prowansja na wyciągnięcie ręki

  Styl 09 sierpnia 2012

  Styl prowansalski to coś więcej niż dekoracje, kolorystyka i meble. Prowansja to przede wszystkim mityczna kraina lawendowych pól i południowego słońca, przepełniona rodzinną atmosferą wspólnych posiłków. Jak sprawić, by przenieść choć trochę tego magicznego klimatu do wnętrza? Zacznijmy od kuchni – serca każdego domu.

 • Gratka dla estetów

  Porady eksperta 20 grudnia 2011

  W ofercie firmy Pfleiderer, pojawiły się nowe  płyty meblowe i dekory dla miłośników estetycznych rozwiązań. Jedenaście nowych struktur blatów kuchennych i dwie kolekcje przeznaczone do aranżacji wnętrz zostało pomyślanych jako idealne narzędzia do kreowania funkcjonalnego i charakterystycznego wnętrza.

 • Słońce, wino i tymianek

  Styl 18 października 2011

  Zapach lawendy i tymianku, słońce wino i słynne domy z piaskowca to garść popularnych skojarzeń z Prowansją. By przenieść urok skąpanej w słońcu Prowansji do własnych wnętrz, wystarczy kierować się kilkoma zasadami.

 • Recepta na udany design

  Styl 07 kwietnia 2011

  Livingroom, marka należąca do firmy Mebelplast, przedstawia najważniejsze trendy w designie na 2011 rok. Hasło „Mix-Mash” to najnowszy przepis na interesujące wnętrza.