Artykuły

 • Siatka
 • Odrobina szaleństwa w pokoju dziecięcym

  Dom 19 grudnia 2014

  Co zrobić, aby pokój dziecka był zgodny z najnowszymi trendami, a jednocześnie bezpieczny, funkcjonalny i finezyjny? Jest na to kilka sposobów. Jakich? Sprawdźmy...

 • Ośmiornice, rośliny a może złota rybka?

  Dom 14 listopada 2014

  Urządzając pokój dziecka, nie kierujmy się utartymi schematami, a raczej wyobraźnią dziecka. To ono najlepiej podpowie co zrobić, aby czuło się w swoim pokoju najlepiej. Podpowiemy, jak możemy zrealizować fantazje dziecka.

 • Dla komfortu dziecięcego snu

  Dom 31 lipca 2014

  Jak zadbać o odpowiedni klimat do snu w pokoju dziecięcym? Rozwiązaniem mogą być elementy wyposażenia wnętrza, które stworzą przyjazny nastrój, na przykład rolety.

 • Dlaczego dębowa? Sprawdźmy…

  Dom 27 czerwca 2014

  Deski i klepki wykonane z drewna dębowego są bardzo dobrą propozycją do pokoju najmłodszego domownika. Dlaczego? Oto pięć najważniejszych argumentów przemawiających za ich montażem w pokoju dziecka.  

 • Pokój dla małego pilota

  Dom 26 września 2013

  Wśród chłopięcych zawodów marzeń obok strażaka czy policjanta znajduje się pilot. Ważne jest, aby dziecięce zainteresowania spotykały się ze zrozumieniem rodziców i były przez nich umiejętnie pobudzane. Jednym z elementów wspierania hobby malucha jest pomysłowa aranżacja jego pokoju.

 • Siedziska z fantazją

  Meble 08 sierpnia 2013

  Wprowadzanie do wnętrza fantazyjnych dodatków może być znakomitą zabawą. Tę rolę doskonale spełnią nietuzinkowe siedziska: oryginalne stołeczki Happy Barok, zaskakujące Dutch Design Chairs czy kolorowe i niezwykle wygodne pufy SittingBulls.   

 • DIAGO, czyli na ukos

  Meble 06 sierpnia 2013

  Podczas lipcowego festiwalu Gdynia Design Days przeżyliśmy wiele estetycznych emocji, których powodem były projekty polskich projektantów. Wśród twórców obecnych na targach w Gdyni, którzy poruszyli pokłady naszej estetycznej wrażliwości, była trójmiejska grupa projektowa Tabanda wraz z projekt...

 • Absolutne nowości dla młodzieży

  Kolekcje mebli 26 lipca 2013

  Zbliżający się początek roku szkolnego jest dobrą okazją do reorganizacji pokoju młodzieżowego. Przy tej okazji warto zainteresować się nowościami wśród kolekcji młodzieżowych, które proponuje firma Wajnert. 

 • Myśląc o Panamie

  Meble 19 lipca 2013

  Włoska marka Gaber prezentuje krzesło PANAMA, które otrzymało prestizową nagrodę Red Dot Design Award 2013. W projekcie tym połączono drewno z innowacyjnym tworzywem sztucznym. W efekcie powstał produkt o niezwykle delikatnej i wyjątkowo harmonijnej konstrukcji. 

 • Pokój dla małego mężczyzny

  Dom 14 czerwca 2013

  Jak urządzić pokój chłopca przy pomocy mebli o eleganckiej, lekkiej linii i stonowanej kolorystyce? Jakie dodatki wykorzystać, aby nasz mały mężczyzna czuł się w nim jak w swoim imperium?

 • Zdrowo i kolorowo

  Dom 11 czerwca 2013

  Lamps&Co. to nowa polska marka, oferująca designerskie akcesoria do pokojów dziecięcych, która w swoich rozwiązaniach postawiła na kolor. Wprowadzajac żywe, intensywne barwy w miejsce pastelowych, ożywimy pokój malucha i wprowadzimy do niego dużo energii.

 • Dla przedszkolaka i dla ucznia

  Pokój dziecięcy 05 czerwca 2013

  Otoczenie, w którym się budzimy i zasypiamy, ma istotny wpływ na samopoczucie, ale też na kształtowanie estetycznej wrażliwości już od najmłodszych lat. Stąd tak ważna jest odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego. W takiej roli dobrze sprawdzą się propozycje marki Bydgoskie Meble.