Artykuły

 • Siatka
 • Dwie kuchnie w jednym domu

  Dom 07 lutego 2015

  Ma być funkcjonalna i przygotowana na intensywne eksploatowanie czy raczej wizytówką domu, która zachwyca swoim wyglądem? Czy w idealnej kuchni można połączyć te dwie odmienne role? Producenci mebli starają się tego dokonać, najlepiej jednak, kiedy funkcje te można oddzielić i stworzyć w domu dwie kuchnie. Tak robi coraz więcej Polak...

 • Niczym rozgwieżdżone niebo

  Dom 30 stycznia 2015

  Nowością o ofercie firmy Technistone są błyszczące blaty zawierające kawałki szkła Starlight Black oraz wzbogacone drobinkami kwarcu Gobi Black. Dzięki tym blatom można wykreować atmosferę luksusu, zmysłowości i elegancji. 

 • Prawdziwy obraz współczesnych kuchni

  Dom 19 stycznia 2015

  Hettich zajrzał do wnętrza stu kuchni, aby sprawdzić między innymi, jakie są potrzeby konsumentów, jakie akcesoria w nich zastosowano, które obszary wymagają nowych rozwiązań. Ile kuchni, tyle odpowiedzi. Jakie są wyniki tego badania?

 • Wyspa kuchenna godna uwagi

  Dom 11 grudnia 2014

  Wyspa kuchenna to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Stanowi część umeblowania, która nie jest związana z ciągiem zabudowy przy ścianie. Jak sprawić, aby stała się szczególnym miejscem domowego wnętrza?

 • Zatrzymają lato

  Dom 06 sierpnia 2014

  Liebherr to nie tylko zamrażarki, które wyposażone są w najnowocześniejsze technologie. Wszystkie modele cechuje wyjątkowy design oraz doskonałe wykończenie. 

 • Magia kontrastu

  Dom 14 lipca 2014

  Moda na meble w wysokim połysku trwa nadal, ale najnowszym trendem jest połączenie powierzchni matowych i połysku. Ponieważ to trudne zadanie, podpowiadamy co zrobić, aby uzyskać zaskakujący efekt.

 • Ekologiczna kuchnia

  Dom 20 stycznia 2014

  Aby nasza kuchnia i sposób przyrządzania potraw były bardziej przyjazne środowisku nie trzeba wcale wielkiej rewolucji. Wystarczą drobne zmiany, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

 • Inspirujące poddasze

  Dom 14 stycznia 2014

  Poddasze, nawet ze skosami, to świetne miejsce na kuchnię, szczególnie w domach wielopokoleniowych, w których młodzi chcą być „na swoim”. Warto więc wykorzystać tę przestrzeń na zabudowę kuchenną, pomysłowo urządzając każdy jej zakamarek, aby wady skosów stały się ich zaletami. 

 • Planowanie kuchni to przyjemność

  Dom 03 grudnia 2013

  Czy planowanie wymarzonej kuchni może być przyjemnością? Jak się do tego zabrać, od czego zacząć? Odpowiedź na te i inne pytania pomogą znaleźć projektanci z IKEI Kraków, którzy już niejednokrotnie wspomagali radą naszych czytelników.

 • Nieprzemijająca czerń

  Dom 15 listopada 2013

  Czerń jest ponadczasowa, od lat obecna w luksusowych wnętrzach i wielu wysmakowanych stylizacjach. Ta klasyczna barwa króluje również w linii ekskluzywnych urządzeń AGD  Dark Pearl z kolekcji marki De Dietrich.

 • Stylowa lodówka

  Dom 22 października 2013

  Lodówka gwarantuje właściwe przechowywanie produktów, to jej podstawowa funkcja, ale może także stanowić ozdobę wnętrza. Dobrym przykładem jest chłodziarko-zamrażarka LCED-918 NFX marki Mastercook.

 • Drewno w kuchni? Ależ tak

  Dom 26 września 2013

  Czy drewno w kuchni to dobry pomysł? Krążą opinie, że nie wytrzyma ono tak intensywnej eksploatacji. Czy to prawda? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy Altax.