Artykuły

 • Siatka
 • Raj dla ciała i duszy

  Dom 19 listopada 2014

  Sypialnia to miejsce, które powinno zapewnić maksimum relaksu i wygody, dlatego przy wyborze wystroju tego wnętrza warto postawić na meble i dodatki, które podobają się użytkownikowi tego wnętrza. A na co jeszcze poza wyposażeniem zwrócić szczególną uwagę? 

 • Kolekcje pachnące naturą

  Meble 16 czerwca 2014

  Sypialnia tak jak każde inne wnętrze podlega modom i trendom tworzonym przez stylistów. Zobaczmy, jakie materiały, kolory, wzory i faktury proponuje firma Mebin w swoich najnowszych kolekcjach mebli sypialnianych.

 • Komfort absolutny dzięki Macedonii

  Dom 11 października 2013

  Na płasko, w pozycji półsiedzącej, a może z nogami do góry? Stelaż do łóżka z możliwością regulacji pozwoli nam dowolnie zmieniać ułożenie, a jeśli sterowany jest elektronicznie, pilotem, to mamy komfort absolutny.

 • Nie lekceważmy wschodnich mądrości

  Dom 26 lipca 2013

  Feng shui to wschodnie zasady organizacji przestrzeni, które wprowadzają do wnętrz pozytywną energię. Spójrzmy, jakie uzasadnienie mają te zasady przy aranżacji sypialni i czy da się je racjonalnie wyjaśnić.

 • Absolutne nowości w świecie łóżek

  Meble 03 kwietnia 2013

  Dziewięć miesięcy prac konstrukcyjno-technologicznych, ogrom pracy i zaangażowania, a w efekcie ponad 50 prototypów łóżek, szafek nocnych i komód. To absolutne nowości w ofercie internetowego sklepu BEDS.pl, zaprezentowane w aranżacjach, które w bardzo realistyczny sposób prezentują nowe produkty.

 • Zorganizuje wnętrze

  Meble 26 marca 2013

  Jeśli jesteś zwolennikiem porządku, w Twoim mieszkaniu nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pakownej szafy z drzwiami przesuwnymi. W salonach Black Red White znajdziesz różne modele szaf, które dostosujesz do posiadanej garderoby i będziesz cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

 • On zimny, ona gorąca

  Dom 20 grudnia 2012

  Od dziś koniec łóżkowych sporów o otwarte na noc okno czy denerwujące odkrywanie i przykrywanie na przemian. Nawet jeśli jedno z was jest śpiącym w skarpetkach zmarzluchem, a drugiemu pod kołdrą „gotuje się” krew, nie musicie zasypiać pod osobnym przykryciem. Oto sposób, który rozwiąże problem r&oa...

 • Na zimowy sen – zimowa sypialnia

  Dom 08 listopada 2012

  Zimą szybciej zapada zmrok i później wstaje dzień. Dlatego łóżko staje się w tym czasie miejscem, które z trudem przychodzi nam opuścić. Dla Bydgoskich Mebli to ważny element w wyposażeniu naszych wnętrz, dlatego w swoich kolekcjach marka proponuje rozwiązania przeznaczone specjalnie do sypialni.

 • Śpij spokojnie – przytulna i funkcjonalna sy...

  Dom 05 listopada 2012

  Kojące barwy, miękkie tkaniny, zmysłowe zapachy i relaksujące dźwięki tworzą przytulną sypialnię, sprawiając, że staje się prawdziwą oazą po ciężkim dniu. Aby nic nie zakłóciło relaksującego klimatu domowników, musimy zadbać również o funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni i porządek w tym – jakże ważnym – pokoju....

 • Tempur Traditional – (nie)tradycyjna poduszka

  Dom 22 października 2012

  Ma klasyczny kształt, można się nią otulić, dowolnie formować i zwijać. Choć wygląda jak zwykła, tradycyjna poduszka i tak też się nazywa, kryje w sobie znacznie więcej. Tempur Traditional jest nowością w ofercie firmy Tempur.

 • Nie wysypiasz się? Zmień materac

  Dom 25 września 2012

  Bezsenność, problemy z koncentracją oraz ciągłe uczucie zmęczenia – ich powodem może być wysłużony materac. Jeśli nie podpiera już właściwie naszego kręgosłupa, a wgłębienia powodują, że budzimy się zmęczeni – pora go zmienić!

 • Przyjaciółka poduszka

  Dom 14 sierpnia 2012

  Bóle kręgosłupa, ograniczenie ruchów szyi, a także nadmierne napięcia w obrębie barków i karku – to znak, że czas najwyższy zmienić poduszkę. Dobór odpowiedniej może przynieść ulgę w dolegliwościach, ponieważ podparcie głowy w znacznym stopniu wpływa na regenerację organizmu podczas snu. Jakie cechy powinna mie...