Artykuły

 • Siatka
 • Dwie kuchnie w jednym domu

  Dom 07 lutego 2015

  Ma być funkcjonalna i przygotowana na intensywne eksploatowanie czy raczej wizytówką domu, która zachwyca swoim wyglądem? Czy w idealnej kuchni można połączyć te dwie odmienne role? Producenci mebli starają się tego dokonać, najlepiej jednak, kiedy funkcje te można oddzielić i stworzyć w domu dwie kuchnie. Tak robi coraz więcej Polak...

 • Kolorowe biuro

  Dom 02 lutego 2015

  W miejscu pracy spędzamy średnio jedną trzecią doby. Dlatego tak ważne jest, aby otaczająca nas przestrzeń była nie tylko komfortowa, ale również estetyczna. W jej aranżacji pomogą nam akcesoria biurowe z kolekcji WOW marki Leitz, które dzięki inspirującym i energetycznym kolorom będą prawdziwą ozdobą biurek.

 • Niczym rozgwieżdżone niebo

  Dom 30 stycznia 2015

  Nowością o ofercie firmy Technistone są błyszczące blaty zawierające kawałki szkła Starlight Black oraz wzbogacone drobinkami kwarcu Gobi Black. Dzięki tym blatom można wykreować atmosferę luksusu, zmysłowości i elegancji. 

 • Prawdziwy obraz współczesnych kuchni

  Dom 19 stycznia 2015

  Hettich zajrzał do wnętrza stu kuchni, aby sprawdzić między innymi, jakie są potrzeby konsumentów, jakie akcesoria w nich zastosowano, które obszary wymagają nowych rozwiązań. Ile kuchni, tyle odpowiedzi. Jakie są wyniki tego badania?

 • Pomoże uporządkować garderobę

  Dom 15 stycznia 2015

  Do tego, aby ulubiona para spodni, żakiet, eleganckie szpilki i kolekcja apaszek zawsze miały swoje miejsce potrzebna jest dobrze zaprojektowana szafa. Proponujemy zwrócić uwagę na system szaf Wektra od Black Red White.

 • Odrobina szaleństwa w pokoju dziecięcym

  Dom 19 grudnia 2014

  Co zrobić, aby pokój dziecka był zgodny z najnowszymi trendami, a jednocześnie bezpieczny, funkcjonalny i finezyjny? Jest na to kilka sposobów. Jakich? Sprawdźmy...

 • Wyspa kuchenna godna uwagi

  Dom 11 grudnia 2014

  Wyspa kuchenna to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Stanowi część umeblowania, która nie jest związana z ciągiem zabudowy przy ścianie. Jak sprawić, aby stała się szczególnym miejscem domowego wnętrza?

 • Dobieramy zasłony

  Dom 21 listopada 2014

  Wykorzystując zasłony i firany nie tylko ozdabiamy okna, ale dzięki nim w prosty sposób możemy stworzyć ciekawą aranżację całego wnętrza. Jak dobrać idealne tkaniny, aby były ozdobą wnętrza? Oto kilka wskazówek. 

 • Raj dla ciała i duszy

  Dom 19 listopada 2014

  Sypialnia to miejsce, które powinno zapewnić maksimum relaksu i wygody, dlatego przy wyborze wystroju tego wnętrza warto postawić na meble i dodatki, które podobają się użytkownikowi tego wnętrza. A na co jeszcze poza wyposażeniem zwrócić szczególną uwagę? 

 • Ośmiornice, rośliny a może złota rybka?

  Dom 14 listopada 2014

  Urządzając pokój dziecka, nie kierujmy się utartymi schematami, a raczej wyobraźnią dziecka. To ono najlepiej podpowie co zrobić, aby czuło się w swoim pokoju najlepiej. Podpowiemy, jak możemy zrealizować fantazje dziecka.

 • Łączą współczesne wzornictwo z funkcjonalnością

  Dom 12 listopada 2014

  Ceramika z kolekcji Mero w połączeniu z meblami łazienkowymi Duero to nowości Grupy Armatura przeznaczone dla wielbicieli wyszukanego wzornictwa i oryginalnych rozwiązań opartych na prostocie. Ale to nie wszystko - duet ten łączy w sobie współczesne wzornictwo z funkcjonalnością. 

 • Przestrzeń biurowa w domu

  Dom 06 listopada 2014

  Praca zdalna zyskuje coraz większe grono zwolenników. Jeśli więc na stałe pracujemy z domu, dobrze jest stworzyć miejsce, które będzie sprzyjać działalności zawodowej. Prezentujemy kilka opcji takiego pomieszczenia.